Sound RTS, stratégia v reálnom čase

Nie je to prvý krát, čo na tomto webe zaznelo meno Sound RTS, komplexnej zvukovej realtime stratégie, dosiaľ jedinej svojho druhu. Jedná sa o sofistikovaný titul, ktorý vám umožní postaviť si na sieťovej mape vlastnú bojovú infraštruktúru, vybudovať opevnenie, naverbovať jednotky a zmerať si svoje sily so súperom. Na svoje si pritom prídu milovníci najrôznejších druhov vojen, nakoľko je možné zahrať si túto hru ako vo verzii s pešiakmi, lukostrelcami, ritiermi a katapultmi, tak aj s modernou výbavou tankov, delostrelectva, letectva a pechoty, či až futuristickým designom bojových lodí a klonov hviezdnych vojen.
Po publikácii dvojice prekladov k rozšíreniam tejto hry sme dostali otázku od čitateľa, ako sa vlastne táto hra hrá. Chceli sme podať čo najlepšiu odpoveď, preto sme dnes s Tissmanom zasadli proti sebe v multiplayerovom zápase a pokúsili sa vám demonštrovať základné princípy hrania, rovnako ako aj strategizovania a taktizovania, ktoré so sebou obnáša v klasickej verzii bez módov. Hrali sme s verziou 1.2 alfa 10 a odohrali sme asi hodinový zápas, v ktorom krásne vynikli rozmanité možnosti Sound RTS.
Pokiaľ si teda aj vy chcete vypočuť náš vzájomný duel, stiahnite si audioukážku z tohto odkazu a započúvajte sa do zápletky, ktorú sa nám podarilo na mape z5 pre dvoch hráčov vytvoriť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *