Blitzkrieg, vojnový mód pre hru Sound rts

Známa realtime vojnová stratégia Sound rts si v komunite nevidiacich získala veľkú popularitu. Aj preto pre ňu nadšensi vytvorili mód Blitzkrieg, ktorý dej prenesie zo stredoveku do obdobia 2. svetovej vojny.

Okrem kvalitných zvukov Blitzkrieg obsahuje realisticky spracované modely vozidiel, lietadiel a zbraní používaných počas obdobia 2. sv. vojny. Voliť môžete medzi troma mocnosťami, Nemeckom, Sovietskym zvezom a Spojeneckými národmi, pričom si zahráte s ich typickou vojnovou výbavou, od legendárnych ruských tankov T34, cez nemecké Šťuky až po spojenecké Shermany. A to nie je všetko. Počas 2. svetovej vojny sa vyskytlo množstvo veľmi zaujímavých strategických prvkov, z ktorých sa niektoré dostali aj do módu Blitzkrieg. Za všetky hovorí rovnomenný nemecký vojenský štýl, Blesková vojna. Môžete si na vlastnej koži vyskúšať, ako sa vo svojej dobe podarilo jedinému štátu dobiť temer celú západnú Európu vo verne spracovanej kampani, ktorú autor módu všetkým hráčom pripravil.

Preklady

Originál Blitzkrieg mód je v Angličtine, my sme však vytvorili tieto jazykové mutácie:
Slovenský preklad (autor: Rastislav Kiss)
Český preklad (autor: Patrik Šanda)

6 komentárov k “Blitzkrieg, vojnový mód pre hru Sound rts”

  1. a prosím je nějaký manuál, nebo resp co mám vlastně dělat, když mačkám f1 říká mi to pár kláv.skratek, ale nějak nechápu v čem hra zpočívá, můžete někdo stručně poradit klidně i na soukromo vondris007@seznam.cz nebo na skype petr.vondrasek2

 1. a prosím kde sy stáhnu samotnou hru, resp instalačku, když sem si stáhl ten mód sou tam jen textové soubrory, ale instalačku sem tam neobjevil a u překladu je taky jen textový soubor s češtinou

 2. Zdar,
  ospravedlňujem sa za chybu, pri odkaze na Sound rts nejak vypadlo http://, takže si to server vysvetlil ako interný odkaz.

  Už je to opravené, odporúčam stiahnuť najnovšiu alphu, tú nainštalovať, potom je nutné skopírovať priečinok blitzkrieg (pre lepšiu identifikáciu, obsahuje podpriečinky ui, ui-de, ui-fr apod.) do podpriečinka mods v koreňovom adresáry hry, predvolene by to malo byť:
  C:\Program Files (x86)\SoundRTS unstable\mods
  Potom medzi spomínané ui v priečinku blitzkrieg, už nakopírovanom v priečinku mods len skopírovať ui-cs, spustiť hru a v nastaveniach zvoliť mód blitzkrieg.

  Vyzerá to zložito, ale je to simple a stojí to za to.

  1. v soundrts v programu files x84 žádný příčinek móds nemám, mám tedy složku nakopírovat jen do hlavní slošky soundrts?

 3. Skutočne? Nachádza sa v danom priečinku aj súbor soundrts.exe, čo by jednoznačne určovalo, že sa jedná o priečinok patriaci hre? A ešte jedna vec, sťahovali ste z
  http://jlpo.free.fr/soundrts/soundrts-1.2-a10.exe
  ? To je totiž odkaz práve na poslednú alphu, jej inštalátor. Pokiaľ je odpoveď vo všetkých prípadoch áno, potom by som asi priečinok osobne skúsil vytvoriť, musí to byť mods s skrátkym o, potom doň nakopírovať blitzkrieg a malo by to fungovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *